Autoriaus Archyvai: ŠirvintuKC

Tarptautinė teatro diena Gelvonuose

Kovo 27 d. Širvintų kultūros centro Gelvonų filiale vyko popietė „Prakalbink man širdį“, skirta Tarptautinei teatro dienai. Filiale svečiavosi profesionalūs kino ir teatro aktoriai Saulius Balandis ir Vladas Radvilavičius. Jie skaitė eiles, pasakojo apie sudėtingą aktoriaus profesiją, apie vaidmenis sukurtus teatre ir kine.
Su gražia švente aktorius ir teatro gerbėjus nuoširdžiai sveikino Širvintų kultūros centro Gelvonų filialo vedėja Gita Krylavičienė. Visiems susirinkusiems grojo armonikininkai Kazys Petreikis ir Andrius Sapitavičius.

Sveikiname jaunimo grupę „Name Goes Here“!

Sveikiname Širvintų kultūros centro jaunimo grupę „Name Goes Here“, vadovus Agnę Zubavičiūtę-Svilienę ir Gediminą Svilą!
Kovo 24 d. Varėnoje vykusiame respublikiniame jaunųjų talentų konkurse „Skambėk, Dzūkija!“ 2018 širvintiškiai laimėjo I vietą!
Konkurse dalyvavo – solistai: Norvilė Iljeitytė, Deimantė Stankevičiūtė, Justinas Blažys, grupės nariai – Jomantas Grickevičius, Liveta Grinytė, Audronė Markūnaitė, Lukas Vyšniauskas.
Naujai susibūrusiai jaunimo grupei „Name Goes Here“ šis konkursas buvo puikus debiutas ir padrąsinimas didesniems iššūkiams.

Edukacinė popietė Vileikiškiuose

Kovo 20 d. Vileikiškių bendruomenės namuose vyko velykinių kiaušinių marginimo edukacinė popietė, kurią vedė Širvintų kultūros centro Vileikiškių filialo vedėja Janina Jankauskienė. Susirinkusieji margino kiaušinius vašku, laku, dekupažo technika, sužinojo, kaip marginti „marmurinį“ kiaušinį.

Edukacinė popietė Čiobiškyje

Kovo 23 d. Čiobiškio filiale vyko popietė „Šventų Velykų belaukiant“.
Sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinė amatininkė, senojo kepimo amato puoselėtoja Liudmila Malinauskienė papasakojo apie savo kepyklėlę „Riešutėlis“. Edukatorė ne tik pasakojo apie sausainių ir pyragų kepimą, bet ir gamino juos. Popietės dalyviai smaližiavo, sužinojo daug saldumynų kepimo paslapčių.
Nuotraukos – kraštiečio, fotomenininko Jono Lučiūno.