Temos Archyvai: Be kategorijos

Grupės „Ambrozija“ muzikos ir humoro šou

Humoro grupė „Ambrozija“ tęsia kelionę po Lietuvos koncertų sales, pristatydama naujausią savo kūrinį – muzikos ir humoro šou.
Pulkas naujų ir jau vizitine „Ambrozijos“ kortele tapusių kultinių personažų pasitiks Jus šiame fantastiškame, humoro klasikais tapusių atlikėjų koncerte, o beprotiški Tatos ir Stefos nuotykiai, nauji Beausio humoro receptai ir iš koto verčiančios improvizacijos su žiūrovais – stebins, linksmins ir neleis atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.
Tad tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių, kas pamiršote, ką reiškia gerai leisti laiką, žinokite – šis šou skirtas Jums!
Grupės „Ambrozija“ koncertas Čiobiškio kultūros namuose vyks spalio 23 d., 17.45 val., o bilietas į šį koncertą – puiki proga pradžiuginti savo bičiulius bei artimuosius!
Bilieto kaina – 6 €. Prieš koncertą – 7 €. Vaikams (7m. – 12m.) – 3 €.

Anciūnų filialo mėgėjų teatras regioninėje apžiūroje Ignalinoje

Spalio 13 d. Širvintų kultūros centro Anciūnų filialo mėgėjų teatras (režisierius Gediminas Makauskas) dalyvavo XXIV Lietuvos suaugusiųjų teatrų apžiūroje – šventėje ,,Atspindžiai 2018“ regioniniame ture Ignalinos kultūros ir sporto centre. Teatras vaidino spektaklį „Vagonų dundesy atgyja dienos praeities“ pagal Širvintų rajono Zibalų seniūnijos tremtinių pasakojimus