Temos Archyvai: Širvintos

Tarptautinis seminaras Birštone

Lapkričio 15 -17 d. Birštone vyko Lietuvos nacionalinio kultūros centro rengiamas Kultūros centrų direktorių, pavaduotojų tarptautinis seminaras „Kultūros centrų misija šiuolaikinėje bendruomenėje“, kuriame dalyvavo ir Širvintų kultūros centro direktorė Rytė Bareckaitė.
Renginyje seminaro dalyviai susipažino su įvairių šalių: Estijos, Latvijos, Norvegijos, Belgijos, Slovakijos kultūros centrų sistema, veikla, finansavimu, jiems keliamais uždaviniais.

Taip pat buvo kalbama apie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo problematiką, supažindinama su 2018 m. Lietuvos dainų šventės „Vardan tos…“ naujovėmis, aktualijomis.

Rudens darbų pabaigtuvės Kiaukliuose

Spalio 28 d. Kiauklių filiale vyko rudens darbų pabaigtuvių šventė „Cepelinų balius“.
Susirinkusius sveikino Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė ir Kultūros centro direktorė Rytė Bareckaitė. Renginyje svečiavosi savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, tarybos nariai: Daiva Puzinienė ir Vytas Šimonėlis.
Koncertavo Ukmergės kultūros centro Želvos filialo liaudiškos muzikos kapela „Želvelė“ (vadovas V. Butkus). Veikė paroda „Derlingasis ruduo“.

Teatras ATVIRAS RATAS Širvintose

Spalio 29 d. Širvintų rajono vaikučius ir jų tėvelius savo spektakliu pagal Anos Saksės pasakas „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ džiugino teatras „Atviras ratas“ (režisierius Aidas Giniotis).
Prieš spektaklį Merė Živilė Pinskuvienė su padėjėja Janina Greiciūnaite visiems atėjusiems įteikė po šviesą atspindintį mūsų rajono simbolį briedžiuką, kad tamsiuoju metų laiku vaikai būtų matomi kelyje.
Nuoširdžiai dėkojame teatro vadovams ir artistams, suteikusiems galimybę šimtui rajono vaikų spektaklį pamatyti nemokamai.

Vilniaus regiono „Aukso vainikas 2017“ nugalėtojų šventė

spalio 27 d., Vilniaus regiono konkursinės liaudies meno parodos „Aukso vainikas 2017“ laureatų pagerbimo šventėje buvo paskelbti nugalėtojai:
Už vaizduojamosios liaudies dailės kūrinius:
I vieta – Antanas Česnulis (skulptūra),
II vieta – Danguolė Martinaitienė ir Anatolijus Ščiogolevas (tapyba),
III vieta – Robertas Strazdas, Julijanas Gridziuška.
Už taikomosios liaudies dailės kūrinius:
I vieta – Povilas Malinauskas (kalvystė),
II vieta –Dalia Šmatavičienė,
III vieta – Laima Kytrienė.
Už kryždirbystę:
I vieta –Pranas Petronis,
II vieta – Alvydas Rimšelis,
III vieta – Kęstutis Norušis.
Sveikiname tapytoją, kraštietę Aldoną Vasiukevičienę, papildžius tautodailininkų gretas! Linkime kūrybinės sėkmės!

Daugiau nuotraukų rasite čia