Temos Archyvai: Čiobiškis

Vasaros palydos Čiobiškyje

Rugpjūčio 25 d. Čiobiškyje vyko smagi vasaros palydų šventė „Paskutinis vasaros šokis“. Šventėje, kurią organizavo Širvintų kultūros centro Čiobiškio filialas ir Čiobiškio bendruomenė, dalyviai ir sportavo, ir pramogavo. Šventės dalyvius ir organizatorius sveikino Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė Daiva Puzinienė
Renginyje koncertavo Čiobiškio filialo liaudiškos muzikos kapela, vadovaujama Vidos Dambrauskienės, duetas iš Širvintų – Norvilė Iljeitytė ir Deimantė Stankevičiūtė, dainų kūrėja ir atlikėja iš Garliavos Danutė Grigaliūnienė, saksofonininkas iš Jonavos Romaldas Žilinskas. Diskotekoje dainavo vaikinų duetas „Pop du“.

Šventės rėmėjai: Romas Pavasaris, Algirdas Didžiokas, kooperatyvas „Veivera“.

Čiobiškyje paminėta Motinos diena

Gegužės 6 d. Čiobiškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje vyko Šv. Mišios už gyvas ir mirusias mamas. Po Šv. Mišių giesmes giedojo Čiobiškio pagrindinės mokyklos dainavimo studijos „Legato“ dainininkai (vadovė Jūratė Čechavičiūtė). Gėles mamoms dovanojo Čiobiškio ir Lapelių kaimo bendruomenės. Mišiose ir motinų pagerbime dalyvavo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė su mama, Širvintų rajono savivaldybės tarybos nare, Marija Gudoniene.

„Romantiškas pavasaris“ Čiobiškyje

Balandžio 8 d. Širvintų kultūros centro Čiobiškio filiale penktąjį kartą vyko koncertas „Romantiškas pavasaris“. Koncerte dalyvavo: saksofonininkas Romaldas Žilinskas, dainų kūrėja ir atlikėja Danutė Grigaliūnienė, moterų vokalinis duetas (Ingrida Didžiokienė ir Jurgita Kačinskienė), Vievio kultūros centro kapela „Pylimėlis“ (vadovė Ona Nenartavičienė), Čiobiškio filialo folkloro ansamblis „Liepelė“ (vadovė Vida Dambrauskienė), Čiobiškio filialo moterų vokalinis ansamblis „ Lyra“ (vadovė Inga Strakauskienė).

Edukacinė popietė Čiobiškyje

Kovo 23 d. Čiobiškio filiale vyko popietė „Šventų Velykų belaukiant“.
Sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinė amatininkė, senojo kepimo amato puoselėtoja Liudmila Malinauskienė papasakojo apie savo kepyklėlę „Riešutėlis“. Edukatorė ne tik pasakojo apie sausainių ir pyragų kepimą, bet ir gamino juos. Popietės dalyviai smaližiavo, sužinojo daug saldumynų kepimo paslapčių.
Nuotraukos – kraštiečio, fotomenininko Jono Lučiūno.