Širvintų KC

Stovykla „Prevencija menu“

Birželio 28 – liepos 2 dienomis Širvintų kultūros centro šiuolaikinio šokio grupė „So“ dalyvavo 5 dienų sveikatinimo stovykloje „Prevencija menu“, kurią finansavo Širvintų rajono savivaldybė (visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa).
Dalyvės kiekvieną rytą pradėjo mankšta ir šokiais. Pirmadienį – šokių diena. Antradienį į kultūros centrą atvyko Kaišiadorių visuomenės sveikatos biuro atstovai. Biuro darbuotojai Karolis ir Audronė skaitė paskaitas apie sveiką gyvenimo būdą ir psichotropinių medžiagų žalą organizmui. Trečiadienį kartu su kultūros centro etninės kultūros specialiste Laimute Bikulčiene stovyklautojos mokėsi pinti žolynų vainikus. Ketvirtadienį kultūros centro dailininkė Dalė Karolaitienė mokė pinti apyrankes iš juostelių, o Viešosios Igno Šeiniaus bibliotekos darbuotojas Dmitrijus Golubevas papasakojo apie 3D spausdintuvą ir atspausdino gražius suvenyrus. Penktadienį stovyklautojos vyko į Anykščių labirintų parką. Stovyklos projekto vadovė ir koordinatorė – Kultūros centro šiuolaikinių šokių specialistė Odeta Žinienė.

Jaukiai emocionalus ir spalvingas Džiazo karavanas Kernavėje liepos 3 d.

Agnė Pasaravičienė ir tarptautinis džiazo kvartetas, įspūdinga muzikinė erdvė Kernavės archeologinė vietovė ir žingeidi publika