Be kategorijos

Spalio 9 d. Širvintų kultūros centro tradicinė kapela „Noragas“ (vadovė Gintarė Jakštienė) koncertavo kapelijų šventėje „Armoniką tik paėmiau…“ Tauragnuose (Utenos r.)

Kviečiame


Spalio 18 d. 18 val.
LATĖ IR STEBUKLINGAS AKMUO (dubliuota lietuviškai)
Įgarsinimas: LT DUB
Amžiaus cenzas: V
Sukurta: Belgija, Vokietija
Režisierius: Nina Wels, Regina Welker
Trukmė: 1 Val. 21 min.
Latė nėra įprastas švelnus mažas ežiukas! Ji pilna neišsenkančios energijos, kurią pralenkia tik jos begalinis pasitikėjimas savimi ir, kartais, pernelyg ryški vaizduotė. Jai niekada netrūksta netikėčiausių paaiškinimų ir fantastiškų atsakymų. Latė mėgsta pasakoti istorijas tiems, kas nori ir nenori jų klausytis. Netikėtai ji pasirodo esanti bebaimė herojė, kuriai teks išgelbėti mišką. Nereikia nei sakyti, kad kai vieną dieną miško gyventojai nubudę sužinos, jog dingo stebuklingasis vandens akmuo ir mišką užklupo sausra, Latė garsiai ir drąsiai pareikš, kad tik ji gali išplėšti akmenį iš jį pavogusio Meškų Karaliaus nagų. Dideliam susierzinimui, jai bus paskirta voverės Tjum palyda. Įkyruolė voverė greitai supras, kad ir Latės kalbos yra didesnės už tikrąją drąsą, tačiau abiems teks greit pamiršti nesutarimus ir išmokti veikti drauge. Jų laukia nepamirštamas nuotykis!
Anonsas:

Jūs išrinkote kūrybiškiausią, žaismingiausią ir rudeniškiausią seniūnijų skulptūrą! Daugiausiai Jūsų simpatijų sulaukusios skulptūros:

KŪRYBIŠKIAUSIA – Gelvonų seniūnijos skulptūra!
ŽAISMINGIAUSIA – Jauniūnų seniūnijos skulptūra!
RUDENIŠKIAUSIA – Širvintų seniūnijos skulptūra!
Sveikiname! Ačiū meninių skulptūrų kūrėjams!

KETVIRTADIENIS – KINO DIENA!

Rugsėjo 23 d. Širvintų kultūros centre:
17.30 val. Filmas „Spurguliai“

19.30 val. Filmas „After. Kai mes abejojom“

Rugsėjo 12 dieną Širvintų Kultūros centro Bagaslaviškio filialo vaikų ir jaunimo šokių kolektyvas „Šypsnis“ ir moterų šokių grupė „Liepsna“ (vadovė Erika Svirskienė) kartu su Bagaslaviškio namų muzikavimo grupe (vadovas Kazys Petreikis) koncertavo Krikštėnų krašto Kraštiečių šventėje Krikštėnų filiale (Ukmergės r.)

KETVIRTADIENIS – KINO DIENA! Rugsėjo 16 d. Širvintų kultūros centre:

  •  17.30 val. Filmas „Padūkėlė Turu“
  •  19.30 val. Filmas „Izaokas“

Filmo bilieto kaina: 5 Eur. Bilietus galite įsigyti Širvintų kultūros centro kasoje.