Be kategorijos

Gruodžio 9 d. Bagaslaviškio filialo kieme įsižiebė Kalėdų eglutė

Įžiebimo šventės dekoracijos nukėlė dalyvius į pasakų miestelį. Nuostabiąją eglę, įžiebė iš Laplandijos atkeliavęs Kalėdų senelis ir jo pagalbininkai – baltoji zuikutė ir pingvinas. Į svečius atvyko Širvintų seniūnijos seniūnė, laikinai einanti Gelvonų seniūno pareigas Rima Jasevičienė, kuri palinkėjo ramių ir gražių artėjančių švenčių.
Kalėdinę atmosferą papildė vaikų šokiai, deklamuoti eilėraštukai ir iš Kalėdų senelio sulauktos dovanėlės. Renginį vedė filialo vedėja Erika Svirskienė.
Taip pat galima buvo išvysti ir aplankyti dar veikiančią tautodailininkės Nijolės Didžiokienės tapybos darbų parodą „Ir drobės gali šypsotis“.

Kviečiame paklausyti vieno ryškiausių Lietuvos kamerinės muzikos kolektyvų – styginių kvarteto „Mettis“

Šis kolektyvas savo pasirodymu užbaigė Populiarios klasikinės muzikos festivalį „Appassionato“!

Mettis Quartet nariai:
Karolis Tumosa (smuikas)
Bernardas Petrauskas (smuikas)
Karolis Rudokas (altas)
Rokas Vaitkevičius (violončelė)

Festivalio organizatoriai:
Širvintų kultūros centras
VšĮ „Grei kūrybiniai projektai“
Festivalio rėmėjai:
Lietuvos kultūros taryba
Širvintų rajono savivaldybė
UAB „Širvintos verslui ir laisvalaikiui“

Festivalio informaciniai rėmėjai:
Laikraštis „Širvintų kraštas“
Muzikos meno ir mokslo žurnalas „Muzikos barai“

Lapkričio 26 d. Kernavės filiale vyko edukacinės šiaudinių žaisliukų gamybos dirbtuvės – kernaviškiai ir svečiai gamino kalėdinius papuošimus miestelio eglei ir namams

Edukaciją vedė Loreta Lichtarovičienė

Lapkričio 27 d. Širvintų kultūros centro tradicinė kapela ,,Noragas” (vadovė Gintarė Jakštienė) dalyvavo 10-mečio jubiliejiniame koncerte ,,Armonikierių du@i“ Molėtų kultūros centre

Sveikiname Kultūros centro Anciūnų filialo mėgėjų teatrą ir vadovą Gediminą Makauską Gediminas Makauskas su sėkminga premjera!

Tamsūs ir niūrūs rudens vakarai?
Tik ne tada, kai atvykstate į Anciūnus!
Tik ne tada, kai pilnutėlėje salėje stebite spektaklio premjerą.
Kai prieš akis – iki ašarų juokingos Marcelės jaunikio paieškų situacijos, kai kvatojies balsu ir visiškai atitrūksti nuo kasdienių rūpesčių ir problemų.
Šeštadienio vakarą Anciūnų kultūros centro filiale vyko rudens šventė, kurios kulminacija – mėgėjų teatro spektaklio „Ženteliai“ (pagal Vidos Bladykaitės) premjera.
Nepalikusi abejingų nei atėjusių anciūniškių, nei daugybės svečių iš kitų seniūnijų. Žiūrovai plojo atsistoję.
„Įprasta, kad žmonės politikų kažko prašo, bet šį vakarą, dar kartą apstulbinta Anciūnų meno saviveiklininkų entuziazmu, kūrybiškumu ir noru suteikti žmonėms geriausių emocijų, paprašysiu aš,“ – kalbėjo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, kurios prašymas – parodyti šį spektaklį didžiojoje Širvintų kultūros centro scenoje buvo sutiktas salės audringais pritarimo aplodismentais bei spektaklio aktorių TAIP.
Merė išsakė didžiausius komplimentus spektaklio režisieriui Gediminui Makauskui, visiems aktoriams, kurie turėdami darbus, ūkius, pomėgius, suranda laiko ir noro susirinkti, repetuoti ir parodyti puikų rezultatą.
Drauge su mere renginyje dalyvavo bei sveikino Tarybos nariai Marija Gudonienė, Julius Jagminas, seniūnas Ramūnas Jasevičius, Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Regina Jagminienė, Širvintų krašto garbės pilietė Nijolė Didžiokienė, įteikusi kolektyvui didžiulį glėbį rožių.
Anciūniškių padėkos už paramą skriejo rėmėjams Širvintų krašto geradariams Nijolei Didžiokienei, Vidai ir Vytautui Matuliams.
Žinoma, šventėje skambėjo charizmatiškosios Anciūnų kapelos melodijos ir dainos, neleidusios išsiskirstyti.

KETVIRTADIENIS – KINO DIENA! 

Lapkričio 25 d. Širvintų kultūros centre:
18.00 val. Filmas „Bėgikė“ 2021
Bilieto kaina 5 Eur.
Bilietus galite įsigyti Širvintų kultūros centro kasoje.
Žanras: drama
Gamybos šalys: Lietuva, Čekija
Metai: 2021
Trukmė: 87 min.
Amžiaus cenzas: N-16
Formatas: 2.35:1, 2K
Spalva: spalvotas
Platina: M-films
Scenarijaus autoriai: Marija Kavtaradzė, Teklė Kavtaradzė, Andrius Blaževičius
Režisierius: Andrius Blaževičius
Vaidina: Marius Repšys, Žygimantė Elena Jakštaitė, Vytautas Kaniušonis, Viktorija Kuodytė, Valentinas Krulikovskis, Laima Akstinaitė.
„Bėgikė“ – tai trilerį primenanti meilės drama, kurios pagrindinė aktorė Žygimantė Elena Jakštaitė už šį vaidmenį įvertinta prestižiniu „Shooting Stars 2021“ apdovanojimu. Filmo herojė Marija nubunda namie su prakirsta lūpa, jos ranka nutirpusi. Kas nutiko? Kažkur dingęs ir jos vaikinas Vytas, jo „Facebook“ profilyje – jokių naujų įrašų. Tai jau nebe pirmas kartas, kai Marija atsiduria šioje situacijoje ir tai vėl gali blogai pasibaigti, tad ji privalo kuo greičiau surasti Vytą. Ji pasileidžia bėgti ir prasideda parą – nuo ryto iki ryto – trunkanti žadą atimanti Marijos laisvės ir pasiaukojimo drama. Apsišarvavusi meile ir kantrybe, ji blaškosi po miestą, sekdama pabiromis užuominomis apie tai, kur yra Vytas. O aplink verda gyvenimas – pro šalį grėsmingai žygiuoja kariuomenė, troleibusuose ir vakarėliuose vyksta savi reikalai, o mama klausinėja „ką šiandien valgei?“