Gelvonai

Gelvonų filiale vyko kultūrinė edukacija „Dėl žalio žolyno“

Rugsėjo 17 d. Širvintų kultūros centro Gelvonų filiale vyko kultūrinė edukacija „Dėl žalio žolyno“. Kraštietė, skintų augalų ūkio „Gėlių upė“ įkūrėja ir puoselėtoja Angelina Kurauskienė supažindino su auginamais dekoratyviniais žoliniais augalais. Ji nuoširdžiai dalijosi savo gerąją patirtimi, mokė komponuoti skintas gėles. Apie žolynus eiles skaitė aktorius Vladas Radvilavičius, lietuvių liaudies dainas dainavo Širvintų kultūros centro Gelvonų filialo folkloro ansamblis „Savingė“ (vadovė Laimutė Bikulčienė).

Šventė Gelvonuose

Rugpjūčio 14 d. tradicinė šventė ,,Po vasaros dangum“ vėl sukvietė atostogaujančius vaikus ir jų tėvelius į Gelvonų gimnazijos stadioną. Šventėje dalyvavo vaikų laukiami svečiai – Ukmergės kinologai su savo augintiniais. Daug gerų emocijų vaikams suteikė pramoginė edukacinė programa ,,Šuo – geriausias draugas“, kurią vedė Ukmergės kinologų klubo vadovas Stasys Barauskas. Gerąja patirtimi dalijosi ir savo keturkojus draugus demonstravo kinologai Dalia Mudenienė, Ana ir Egidijus Šlekoniai. Šventėje netrūko linksmų estafečių, žaidimų ir skanių vasaros vaišių.
Renginio organizatorius
Širvintų kultūros centro Gelvonų filialas.
Partneriai: VŠĮ „Gelbėkit vaikus“, Bagaslaviškio vaikų dienos centras

Širvintų kultūros centro Gelvonų filiale vyko kūrybinės molio dirbtuvės

Liepos 30 d. Širvintų kultūros centro Gelvonų filiale vyko kūrybinės molio dirbtuvės. Jau antrus metus iš eilės edukacinį užsiėmimą vaikams ir suaugusiems vedė Širvintų krašto tautodailininkas Raimondas Šalaševičius. Dalyviai džiugiai lipdė molį, kiti dekoravo jau išdegtus savo rankų darbo dirbinius. Nuoširdžiai dėkojame menininkui Raimondui Šalaševičiui už kūrybiškumo ugdymą ir senųjų tradicijų puoselėjimą Gelvonuose.

Kūrybinių darbų paroda „Tau, mama“

Gegužės 2–29 d. Širvintų kultūros centro Gelvonų filialo languose eksponuojama Širvintų rajono Gelvonų gimnazijos mokinių ir mišraus amžiaus vaikų grupės „Smalsučiai“ kūrybinių darbų paroda „Tau, mama“. Nuoširdžiai dėkojame visiems jauniesiems kūrėjams ir juos parengusiems mokytojams: Reginai Miknevičienei, Valerijai Vansevičienei, Laimutei Žitlinskienei, Violetai Grudzinskaitei, Eglei Mačiulienei ir ikimokyklinio ugdymo auklėtojai Editai Sėjūnienei.