Družai

Laisvės gynėjų diena

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ Kultūros centro filialuose: Alionyse, Čiobiškyje, Družuose, Gelvonuose, Kiaukliuose, Kernavėje, Musninkuose ir Šiauliuose

Anciūnų filiale vyko ilgai vaikučių laukta spalvinga ir nuotaikinga Kalėdų šventė šeimai „Žalios Kalėdos su Šreku“

Gruodžio 26 d. Širvintų kultūros centro Anciūnų filiale vyko ilgai vaikučių laukta spalvinga ir nuotaikinga Kalėdų šventė šeimai „Žalios Kalėdos su Šreku“. Pagaliau Šrekas (Gediminas Makauskas) su žmona Fiona (Laima Čigienė), geriausiais draugais Asilu (Rita Makauskienė) ir katinu (Jurgita Stankevičienė) galėjo linksmai atšvęsti tikras Kalėdas. Asilas priminė, kad per Kalėdas reikia pasikviesti mažiausiai nuo vieno iki penkiolikos draugų. Ir štai pasirodė trys paršiukai (Aida Kisielienė, Loreta Ruseckienė, Vitalija Narkevičienė) su pilnomis kojinėmis ypatingai įdomių saldainių, kuriuos išdalino vaikučiams. Šoko ir dainavo Širvintų Atžalyno progimnazijos Zibalų skyriaus auklėtiniai, visus sužavėjo Manto Stankevičiaus sudainuota dainelė apie Kalėdas. O kokios Kalėdos be Kalėdų senelio ir Snieguolės, kurie šiais metais buvo ypatingai dosnūs. Ačiū visiems, kurie kūrė šventinę nuotaiką – Širvintų Atžalyno progimnazijos Zibalų skyriaus darbuotojams, Širvintų Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos Anciūnų skyriui, Širvintų kultūros centro Anciūnų filialo mėgėjų teatro artistams.

Družų filiale vyko Kalėdų šventė „Svečiuose pas pasaką”

Gruodžio 25 d. Družų filiale vyko Kalėdų šventė „Svečiuose pas pasaką”. Drąsiausi šventės dalyviai tapo atlikėjais – vaidino pasaką apie Varveklį pagal Laimutės Stankevičienės pasakėčią „Žiemos anūkas”, žaidė žaidimus, dalyvavo rungtyse, o Kalėdų Senelis visiems įteikė dovanų. Renginį vedė Janina Jankauskienė.

Gruodžio 12 d. Družuose vyko eglutės įžiebimo šventė

Šventės dalyviai klausėsi „nykštuko“ Tado atliekamų dainų, dalyvavo eglutės žaisliukų gaminimo edukacijoje (edukatorė Janina Jankauskienė), grožėjosi tautodailininkės Nijolės Didžiokienės tapytais paveikslais. Atvykus Kalėdų Seneliui, visi keliavo į šventiškai pasipuošusį Družų bendruomenės kiemą, kur buvo įžiebta Kalėdų eglutė. Tiesa, čia besisukiojanti Miško ragana (Janina Jankauskienė) visaip bandė sutrukdyti įžiebimo ceremoniją, bet Kalėdų Seneliui pavyko su ja susitarti. Šventėje taip pat dalyvavo ir Širvintų seniūnė Rima Jasevičienė, kuri visiems palinkėjo gražių artėjančių švenčių. Įžiebus eglutę Senelis visus apdalino saldainiais, o seniūnė – kalendoriais ir lipdukais.

Družų filiale vyko edukacija vaikams ir suaugusiems ATVIRUKŲ GAMYBA

Rugsėjo 18 d. Družų filiale vyko edukacija vaikams ir suaugusiems ATVIRUKŲ GAMYBA. Susirinkusieji gamino originalius atvirukus ne tik iš popieriaus, bet ir iš džiovintų lauko augalų. Edukaciją vedė Janina Jankauskienė