Temos Archyvai: Kernavė

Bendrystės jausmas vasario 16 d. Kernavėje

Vasario 16 dieną Kernavėje: TAUTIŠKOS GIESMĖS giedojimas ant Pilies kalno piliakalnio, Kernavės dailininkės Ilonos Daujotaitės – Janulienės tapybos parodos BUDĖJIMAS atidarymas, intensyvus 3 valandų trukmės protmūšis VERČIAU GYVYBĘ PRARASIU NEGU LAISVĘ, Lietuvos gimtadienio tortas, nuostabus bendrystės jausmas, daug šypsenų ir juoko – taip prasmingai pirmojoje Lietuvos sostinėje buvo paminėta Vasario 16 – oji.
Už pagalbą, organizuojant protmūšį, dėkojame: Andriui Balevičiui, Linui Paulauskui ir Sigitai Lučunienei.

„Atmintis gyva, nes liudija“ Širvintų rajone

Laisvės gynėjų dienos pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Širvintų rajone.
Kernavė prisijungė prie visuotinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, o aikštė pražydo „Neužmirštuolių pieva“ kaip simbolis, kad kovojusieji už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę nepamiršti.

Čiobiškyje vyko pilietinė akcija – „Atmintis gyva, nes liudija“ ir akcija „Atminties vainikas“.

Artimiausi renginiai filialuose

Tarpušvenčio koncertas Kernavėje

Naujųjų metų sausio 3 dieną, Širvintų kultūros centro Kernavės filiale vyko šventinis grupės „MaiNuo“ koncertas. Grupės narius subūrė mėnulis ir susižavėjimas senoliu palikimu: pasakomis, mitais, sakėmis, lietuvių ir indų muzikos melodikos dermėmis. Vakaro metu skambėjo autorinės grupės dainos, improvizacijos, sujungdamos pasakų simbolius ir lietuviškų tradicijų palikimą su indų bansuri fleitos ir tablų skambesiu.