Šiauliai

Laisvės gynėjų diena

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ Kultūros centro filialuose: Alionyse, Čiobiškyje, Družuose, Gelvonuose, Kiaukliuose, Kernavėje, Musninkuose ir Šiauliuose

Gruodžio 4 d. Šiaulių filialo kieme įsižiebė Kalėdų eglutė

Įžiebimo šventės dekoracijos nukėlė dalyvius į stebuklingą ir jaukų pasakišką mišką. O tikrą, žiemišką pasaką žiūrovams sukūrė mažosios elfės Emilijos, nykštukų Akvilės ir Fausto, princesės Elzos (Austėjos) bei Šiaulių kaimo bendruomenės atlikėjų – Ievos ir Austėjos pasirodymai. Nuostabiąją eglę, papuoštą rankų darbo žaisliukais, gamintais pačių Šiaulių kaimo gyventojų rankomis, įžiebti padėjo iš pačios Laplandijos atkeliavęs Kalėdų senelis ir jo pagalbininkė baltoji meška. Kalėdinę atmosferą papildė lauke iškritęs sniegas, o linksmi žaidimai, šokiai ir saldžios dovanėlės – sušildė visų renginyje dalyvavusių vaikų širdeles. Renginį vedė Karina Tumaš.

Lapkričio 27 d. Šiaulių filiale vyko edukacija „Kalėdinių žaisliukų gamyba“

Lapkričio 27 d. Šiaulių filiale vyko edukacija „Kalėdinių žaisliukų gamyba“, kurios metu buvo gaminami žaisliukai Šiaulių Kalėdų eglei papuošti. Edukacijos metu paruošta daugiau kaip 15 žaisliukų-saldainių ir 30 papuošimų iš šiaudelių. Renginį organizavo Širvintų kultūros centro Šiaulių filialas ir Šiaulių kaimo bendruomenė.

 

Kviečiame

Šiaulių filiale vyko vasaros palydų šventė

Rugpjūčio 27 d. Šiaulių filiale vyko vasaros palydų šventė. Susirinkusiems koncertavo Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Rastinėnų skyriaus vokalinis ansamblis „Wspomnienie“ (vadovas Stanislav Sokolovski), Šiaulių kaimo bendruomenės atlikėjos Austėja Pumputytė ir Ieva Pumputienė, Širvintų kultūros centro Šiaulių filialo vokalinis ansamblis „Ringė“ ir folkloro grupė „Linksmosios močiutės“ (vadovė Danutė Stungienė). Renginio metu buvo eksponuojama Eglės Guobytės grafikos darbų paroda, autorė skaitė savo eiles. Humoristinius pasirodymus atliko Janina Jankauskienė. Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras ir Širvintų atvira jaunimo erdvė organizavo pikniką jaunimui ir vaikams su pramogomis, žaidimais ir vaišėmis. Šventę vedė Ieva Pumputienė. Renginį organizavo Širvintų kultūros centro Šiaulių filialas ir Šiaulių kaimo bendruomenė.