Temos Archyvai: Širvintos

Kultūros centre atidaryta Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos absolventų paroda „Fortai: spalvų invazija“

Rugsėjo 16 d. Kultūros centre atidaryta Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos absolventų paroda „Fortai: spalvų invazija“. Parodos autoriai fotomenininkai: Linas Andriekus, Audronė Armonavičienė, Jurgita Imbrazienė, Dovilė Juknaitė, Gabrielė Klimavičiūtė, Ailandas Legačinskas, Agnė Matiušaitė, Audronė Streikutė – Ketlėrienė. Fotomenininkai papasakojo, jog ši paroda – tai žaismingas ir kartu rimtas bei atsakingas požiūris į kultūros paveldą per fotografijos prizmę. Visa tai – ne kompiuterinės manipuliacijos. Fotografuota tamsoje naudojant blykstes ir fotografinius filtrus, todėl kiekvienas išgautas kadras yra unikalus.

Atidarymo renginį vedė ir Savivaldybės atminimo dovanėles su Širvintų rajono atributika parodos autoriams įteikė mero patarėja Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė.

Paroda veiks iki spalio 2 d.

Kultūros centro savanorės Rugilės Petuškaitės nuotraukos

Vileikiškių bendruomenės kieme vyko vasaros palydų šventė „Sudie, vasarėle“

Rugpjūčio 29 d. Vileikiškių bendruomenės kieme vyko vasaros palydų šventė „Sudie, vasarėle“. Susirinkusiems koncertavo solistė Elena Sartatavičiūtė iš Glitiškių (Vilniaus r.), Širvintų kultūros centro Avižonių krašto kapela (vad. Ramunė Savickienė), Širvintų kultūros centro Vileikiškių filialo ansamblis „Vingiorykštė“ (vad. Audronė Burakovienė) ir šokių klubo „Elegancija“ jaunieji šokėjai Lauryna Ramanauskaitė ir Laurynas Jakubickas. Vaikus linksmino ir su jais žaidė Pepė Ilgakojinė (Vilma Lisauskienė) ir Klounas (Laura Stukienė). Šventės dalyvius pasveikino Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė į renginį atvykusi su vyru Jonu Pinskumi. Renginio metu žiūrovai vaišinosi UAB „Dehidra“ braškėmis ir liofilizuotomis uogomis.