Širvintos

Šventinė komedija NEPLANUOTAS PASIMATYMAS

Pagal Carole Greep ir David Talbot pjesę „Meilleurs vœux” („Sveikinu ir linkiu”)

Režisierius – Ričardas Vitkaitis
Vertė ir adaptavo – Ramūnas Šimukauskas
Scenografija ir kostiumai – Eglė Krasnovė
Vaidina – Vitalija Mockevičiūtė, Andrius Bialobžeskis, Ramūnas Šimukauskas/ Donatas Šimukauskas.
N-16
Trukmė – 1 val. 20 min ( be pertraukos).
Įsivaizduokite, kad Jūs ruošiatės eiti į šventinį vakarėlį Naujųjų metų išvakarėse, o Jus įviliojo į neplanuotą pasimatymą.
Spektaklio personažai, atrodytų, neturi nieko bendro. Jis – uždaras vienišius, Ji – trykštanti energija, besidžiaugianti gyvenimu moteris. Komedija įgauna pagreitį, kai šie du personažai susitinka švenčių išvakarėse viename bute. Ji planuoja eiti į naujametinį kaukių vakarėlį. Jis telefonu prašo trumpam užbėgti pas jį į namus, antraip grasina iššokti pro langą. Ji geraširdiškai bėga gelbėti nepažįstamojo, o Jis įvilioja ją į neplanuotą pasimatymą ir dar ketina atskleisti paslaptį, kuri apvers jos gyvenimą aukštyn kojomis.
Daugiau siužeto vingių neatskleisime, nors jų šioje komedijoje žiūrovams autoriai paruošė dar ne vieną. Aukščiausios kompetencijos aktorių duetas – Vitalija Mockevičiutė ir Andrius Bialobžeskis spektaklyje meistriškai atskleidžia ne tik komedijos spalvingumą, bet ir subtiliai perteikia žmogiškųjų santykių psichologinius niuansus. Kuomet spektaklyje personažų santykiai pasiekia emocinį piką, juos sutramdo atvykęs pareigūnas, kurio vaidmenį šarmingai atlieka – aktoriai – Ramūnas Šimukauskas arba Donatas Šimukauskas. Sėkmingam komedijos ritmui ir vaidybinių pustonių paieškai talentingai diriguoja režisierius Ričardas Vitkaitis.
Šventinė, stilinga, žaisminga, valiūkiška, šiek tiek romantiška bet labai juokinga komedija ,,Neplanuotas pasimatymas“ jau labai greitai Jūsų mieste!
Bilietus platina bilietai.lt ir Širvintų kultūros centro kasa

Laisvės gynėjų diena

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Anciūnų filialo mėgėjų teatro artistai dalyvavo gražioje ir spalvingoje Kalėdinėje šventėje šeimai „Žalios Kalėdos su Šreku“

Gruodžio 21 d. Širvintų kultūros centro Anciūnų filialo mėgėjų teatro artistai dalyvavo gražioje ir spalvingoje Kalėdinėje šventėje šeimai „Žalios Kalėdos su Šreku“ Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos Zibalų ugdymo skyriuje. Tai buvo Šrekui (Gediminas Makauskas) pirmoji gyvenime šventė kartu su žmona Fiona (Laima Čigienė), vaikučiais (Zibalų ugdymo skyriaus auklėtiniai), su geriausiu draugu Asilu (Rita Makauskienė), katinu (Jurgita Stankevičienė) ir paršeliais. Vaikučiai šoko, dainavo kartu su Adrija Motiejūnaite, dėkojo Kalėdų seneliui už dovanėles. Renginį organizavo ir jame dalyvavo Širvintų Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos Zibalų ir Anciūnų skyriaus, Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijos Zibalų ugdymo skyriaus ir Širvintų kultūros centro Anciūnų filialo darbuotojai.

Ir kitais metais kviesime Jus domėtis kinu. Ir lietuvišku! 

Susitikime Kultūros centre
Romantinė komedija
Cenzas: N-13
Trukmė: 1:44
Režisierius: Justinas Krisiūnas
Vaidina: Justinas Jankevičius, Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Akvilė Vitkūnaitė, Julius Zalakevičius, Aldona Vilutytė.
„Vyras už pinigus“ – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų.
Kai atkakli mokesčių inspektorė imasi dar vieno savo tyrimo, kurio sėkmė gali garantuoti vadovės postą, kelyje pasitaikęs žavus įtariamasis sumaišo visas kortas ir primena tikrąsias vertybes.
Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė ir humoristas ir renginių bei TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius, šį kartą nustebinęs puikiais aktoriniais sugebėjimais.

Gruodžio 21 d. jaukioje Advento popietėje dalyvavo svečiai: gerbiamas kunigas Ričardas Doveika, šiuo metu – Pilaitės Šv. Juozapo parapijos klebonas ir žinoma žurnalistė Laima Lavaste. Už susitikimą – gražią šventinę dovaną – nuoširdžiai padėkojo merė Živilė Pinskuvienė