Temos Archyvai: Čiobiškis

Eglės įžiebimas Čiobiškyje

Gruodžio 20 d. Čiobiškyje įžiebta Kalėdų eglutė. Visus susirinkusius pasveikino Čiobiškio seniūnas Virginijus Niekis. Šventinę nuotaiką kūrė Grinčas (Vilma Lisauskienė) ir Kalėdų senelis).

Čiobiškio seniūnijos rudens šventė

Lapkričio 10 d. Širvintų kultūros centro Čiobiškio filiale vyko Čiobiškio seniūnijos rudens šventė „Po darbų – pabūkime kartu“. Nuo pat ryto filialo kiemelyje vyko sportinės varžybos, kermošėlis, žaidė vaikai. Bibliotekoje vyko diskusija apie bendruomeniškumą. Filiale eksponuoti Reginos Ambrazienės darbai, siuvinėti kryželiu. Kiekviena tokia šventė – puiki proga atitrūkti nuo kasdienių darbų ir jaukiai pabūti drauge su savo kaimynais, bičiuliais.

Šventėje koncertavo: grupė „Senas kiemas“ iš Vilniaus (vadovas Rolandas Noreika), Širvintų kultūros centro jaunimo grupė „Name Goes Here“ (vadovai Agnė ir Gediminas Svilai), Čiobiškio filialo liaudiškos muzikos kapela (vadovė Vida Dambrauskienė), Lapelių kaimo bendruomenės merginų šokių kolektyvas DESSO (vadovė Erika Svirskienė).
Dalyviams ir organizatoriams dėkojo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, tarybos narė Daiva Puzinienė, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ pirmininkas Kęstutis Levickis, Čiobiškio seniūnijos seniūnas Virginijus Niekis.
Projektą finansavo: Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Lietuvos kaimo, sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, Širvintų rajono savivaldybė.
Renginį vedė Čiobiškio filialo vedėja Vida Dambrauskienė.
Nuotraukos – Jono Lučiūno ir Vytauto Gaidelio.

Grupės „Ambrozija“ muzikos ir humoro šou

Humoro grupė „Ambrozija“ tęsia kelionę po Lietuvos koncertų sales, pristatydama naujausią savo kūrinį – muzikos ir humoro šou.
Pulkas naujų ir jau vizitine „Ambrozijos“ kortele tapusių kultinių personažų pasitiks Jus šiame fantastiškame, humoro klasikais tapusių atlikėjų koncerte, o beprotiški Tatos ir Stefos nuotykiai, nauji Beausio humoro receptai ir iš koto verčiančios improvizacijos su žiūrovais – stebins, linksmins ir neleis atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.
Tad tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių, kas pamiršote, ką reiškia gerai leisti laiką, žinokite – šis šou skirtas Jums!
Grupės „Ambrozija“ koncertas Čiobiškio kultūros namuose vyks spalio 23 d., 17.45 val., o bilietas į šį koncertą – puiki proga pradžiuginti savo bičiulius bei artimuosius!
Bilieto kaina – 6 €. Prieš koncertą – 7 €. Vaikams (7m. – 12m.) – 3 €.

Vasaros palydos Čiobiškyje

Rugpjūčio 25 d. Čiobiškyje vyko smagi vasaros palydų šventė „Paskutinis vasaros šokis“. Šventėje, kurią organizavo Širvintų kultūros centro Čiobiškio filialas ir Čiobiškio bendruomenė, dalyviai ir sportavo, ir pramogavo. Šventės dalyvius ir organizatorius sveikino Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė Daiva Puzinienė
Renginyje koncertavo Čiobiškio filialo liaudiškos muzikos kapela, vadovaujama Vidos Dambrauskienės, duetas iš Širvintų – Norvilė Iljeitytė ir Deimantė Stankevičiūtė, dainų kūrėja ir atlikėja iš Garliavos Danutė Grigaliūnienė, saksofonininkas iš Jonavos Romaldas Žilinskas. Diskotekoje dainavo vaikinų duetas „Pop du“.

Šventės rėmėjai: Romas Pavasaris, Algirdas Didžiokas, kooperatyvas „Veivera“.