Tautodailininkų darbų parodos atidarymas

Vilniaus krašto tautodailininkų ir meno kūrėjų primityviosios tapybos plenero „Aukštaitijos kalneliai“ parodos atidarymas

Kovo 4 d. Širvintų kultūros centre atidaryta Vilniaus krašto tautodailininkų ir meno kūrėjų primityviosios tapybos plenero „Aukštaitijos kalneliai“, vykusio Ignalinoje 2019 metų rugpjūčio mėnesį, paroda. Parodoje savo darbus eksponuoja Širvintų tautodailininkės – Aldona Vasiukevičienė ir Joana Zinkevičienė, svečiai: Raimonda Bolienė iš Druskininkų, Angelė Dikmonienė ir Regina Eidžiulienė iš Utenos, Janina Gotovskaja ir Inga Ponomarenko bei Vera Smirnova iš Ignalinos, Stasė Mardosienė, Danguolė Martinaitienė, Eugenija Martinaitytė ir Olita Škikūnienė iš Vilniaus.
Sveikiname Širvintų rajono liaudies meno draugijos pirmininkę Aldoną Ragelskienę, kuriai parodos atidaryme įteiktas tautodailininko pažymėjimas.

Kūrėjų darbais džiaugėsi Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų draugijos pirmininkė Ramutė Kraujalienė, tautodailininkė-meno kūrėja, daktarė Eugenija Martinaitytė. Širvintų kultūros centro direktorė Rytė Bareckaitė sveikino parodos dalyves, perdavė rajono merės Živilės Pinskuvienės linkėjimus, įteikė Savivaldybės dovanas.