Jaunimo festivalio „Kultūros ratas“ kviečia 7-10 metų jaunuolius į didelio spalvingą Vilniaus teatro „Lėlė“ spektaklį „Daktaras Dolitlis“

Širvintų kultūros centras bendradarbiaudamas su VšĮ „Grei kūrybiniai projektai“ organizuoja jaunimo festivalį „Kultūros ratas“ Širvintų jaunimui. Festivalio tema būtų – TEATRAS, kurio metu trims skirtingoms amžiaus grupėms organizuojami spektakliai ir edukacijos.
***
Jaunimo festivalio „Kultūros ratas“ kviečia 7-10 metų jaunuolius į didelio spalvingą Vilniaus teatro „Lėlė“ spektaklį „Daktaras Dolitlis“.
Kai susikalbėti su žmonėmis tampa perdaug sunku, kai šykštumas, pavydas, apkalbos ir kitokios bjaurastys apkartina gyvenimą, gera nuo jų pabėgti ir pamatyti, kad esama ir kitų gyvų būtybių, kurioms tokios ydos išvis nepažįstamos. O gal net pabandyti suprasti tų būtybių kalbą? Daktaras Dolitlis pasielgė dar radikaliau – metė gydęs išlepusius ir nedėkingus savo miestelio žmones, o visą talentą ir širdį atidavė pagalbos reikalingiems gyvulėliams. Ir neliko nuviltas.
Vilniaus teatro „Lėlė“ spektaklyje šitą istoriją pasakoja guviais vaidintojais tapę aktoriai. Pasitelkę kaukių teatro priemones, kūrėjai scenoje meistriškai įkūnija daktarą Joną Dolitlį, jo seserį praktiškąją Sarą Dolitlytę, miestelio „grietinėlės“ atstovę Klarą, papūgą Polineziją, grožiui neabejingą kumelę Ferdinandą, Storąją ir Plonąją damas su šuneliais, paslaptingąjį Afrikos gyvūną Stumk Trauk ir dar ne vieną kadaise Hugh Loftingo (jis gyveno 1886 – 1947) sukurtą personažą.
Kęstutis Urba
PJESĖS AUTORIUS
Augustinas GRICIUS
REŽISIERIUS
Rimas DRIEŽIS
DAILININKĖ
Aušra BAGOČIŪNAITĖ PAUKŠTIENĖ
KOMPOZITORIUS
Faustas LATĖNAS
VAIDINA:
Deivis SARAPINAS
Almira GRYBAUSKAITĖ
Elvyra PIŠKINAITĖ
Irmantas JANKAITIS
Lijana MUŠTAŠVILI
Sigita MIKALAUSKAITĖ
Dainius TARUTIS
Imantas PRECAS
Trukmė: 70 min.
Po spektaklio jūsų laukia susitikimas su spektaklio kūrėjais ir atlikėjais.
Renginys nemokamas