Jaunimo mėgėjų teatro grupė „19“

   Teatras yra tokia nuostabi meninės išraiškos priemonė, kurios pagalba galima perteikti savo vidinį pasaulį, atvaizduoti visą tai scenoje, „pamaitinti“ savo ir kitų sielas.

   Taip gimė jaunimo mėgėjiško teatro grupė. Pavadinimą sugalvojome vėliau: repetuoti dažnai rinkdavomės vakare – 19 val.

   Ir prilipo – „ 19 h (val)“!

    Pirmas debiutas buvo 2013 metų gruodžio 30 d., kai pristatėme spektakliuką vaikams „Ežiuko Kalėdos“.

   Dirbti kartu – smagu, kiekvienas yra išklausytas, išgirstas.

   2014 metų vasario 16 d. Širvintų kultūros centre įvyko spektaklio „Angelas“ debiutas, kuris buvo skirtas jaunimui. Spektaklis buvo naujoviškai pristatytas – su specialiais šviesos ir vaizdo 3D efektais. Gruodžio 29 rodėme muikinę pasaką „Šokis puodynėje arba Svajonių Storulis“.

   2015 metų vasario 4 d. dalyvavome Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūroje-šventėje Ukmergėje„Šimtakojis“ pirmajame ture. Į finalą nepatekome, bet ir nebuvome išbraukti iš pirmojo turo dalyvių sąrašo.

   Mūsų teatro grupės nariai ne tik vaidina, bet ir padeda organizuoti renginius, dalyvauja renginiuose kaip atlikėjai ar renginio vedėjai.

   Visada laukiame naujų narių, kurie norėtų save atrasti, dalyvaudami Širvintų kultūros centro gyvenime. Čia galima išmokti vesti renginius ir juos organizuoti, parodyti savo sugebėjimus, susirasti draugų ir linksmai praleisti laisvalaikį. Jauni žmonės, baigę gimnaziją, išvyksta mokytis į kitus miestus ir pas mus jau nebesugrįžta, todėl esame atviri naujai ateinantiems vaikams ir jaunimui.

   Kviečiame prisijungti!

 

   Nuotraukos iš speltaklių ir repeticijų. Spektaklį „Šokis puodynėje arba Svajonių Storulis “ galima pasižiūrėti čia