Rekomenduojamas įrašas

Informuojame

Kultūros centre vykstančių renginių metų gali būti filmuojama ar fotografuojama. Dalyvaudami renginyje Jūs sutinkate, kad galite būti nufilmuoti ar nufotografuoti. Jeigu nesutinkate būti filmuojamas ar fotografuojamas – praneškite apie savo nesutikimą filmuojančiam ar fotografuojančiam asmeniui.  

Šventė Gelvonuose

Rugpjūčio 14 d. vyko smagi tradicinė šventė vaikams „Po vasaros dangum“ Gelvonų gimnazijos stadione. Į šventę susirinko atostogaujantys vaikai net iš trijų miestelių: Gelvonų, Bagaslaviškio ir Pabaisko. Svečiavosi Ukmergės rajono Pabaisko kaimo bendruomenės vaikų dienos centras „Rankų apsuptyje“ (projekto socialinė pedagogė Neringa Šeibokienė) ir VŠĮ „Gelbėkit vaikus“ Bagaslaviškio vaikų dienos centras (vadovė Nijolė Masiulienė ir pedagogė Liucija Rumšytė).
Aktyvią skautišką edukacinę programą vedė „Skautų slėnio“ patyrę skautai Valdas Pupelis, Rapolas Smulskis ir Jokūbas Babarskas. Vaikai noriai mokėsi rišti įvairius mazgus, kurti laužą be degtukų ir šaudyti iš lanko, smagiai rungtyniavo komandiniuose žaidimuose.
Patys mažiausieji šventės dalyviai piešė kreidelėmis ant asfalto, lankstė popierinius lėktuvėlius ir žaidė su balionais. Po įdomių užduočių ir varžytuvių vaikai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir pakviesti prie gausaus vasaros vaišių stalo.
Renginio organizatorius – Širvintų kultūros centro Gelvonų filialas. Partneris – VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Bagaslaviškio vaikų dienos centras.

Ansamblio „Ringė“ gastrolės

Širvintų kultūros centro Šiaulių filialo vokalinis ansamblis „Ringė“ rugpjūčio 10 dieną dalyvavo XV tradiciniame lenkų kultūros festivalyje „Dainuok su mumis“ ir ansamblio „Czerwone Maki“ 30 metų jubiliejiniame koncerte.

„SAVINGĖS“ GASTROLĖS LENKIJOJE

Kultūros centro Gelvonų filialo folkloro ansamblis „Savingė“ (vadovė Laimutė Bikulčienė) rugpiūčio 15 dieną dalyvavo XIV Žolinių folkloro festivalyje „Jotvingių vandenų paslaptys“ Punske (Lenkija).