Rekomenduojamas įrašas

Informuojame

Kultūros centre vykstančių renginių metu gali būti filmuojama ar fotografuojama. Dalyvaudami renginyje Jūs sutinkate, kad galite būti nufilmuoti ar nufotografuoti. Jeigu nesutinkate būti filmuojamas ar fotografuojamas – praneškite apie savo nesutikimą filmuojančiam ar fotografuojančiam asmeniui.  

Kultūros centre atidaryta Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos absolventų paroda „Fortai: spalvų invazija“

Rugsėjo 16 d. Kultūros centre atidaryta Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos absolventų paroda „Fortai: spalvų invazija“. Parodos autoriai fotomenininkai: Linas Andriekus, Audronė Armonavičienė, Jurgita Imbrazienė, Dovilė Juknaitė, Gabrielė Klimavičiūtė, Ailandas Legačinskas, Agnė Matiušaitė, Audronė Streikutė – Ketlėrienė. Fotomenininkai papasakojo, jog ši paroda – tai žaismingas ir kartu rimtas bei atsakingas požiūris į kultūros paveldą per fotografijos prizmę. Visa tai – ne kompiuterinės manipuliacijos. Fotografuota tamsoje naudojant blykstes ir fotografinius filtrus, todėl kiekvienas išgautas kadras yra unikalus.

Atidarymo renginį vedė ir Savivaldybės atminimo dovanėles su Širvintų rajono atributika parodos autoriams įteikė mero patarėja Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė.

Paroda veiks iki spalio 2 d.

Kultūros centro savanorės Rugilės Petuškaitės nuotraukos

Rugsėjo 12 d. Kernavės filialo folkloro ansamblis „Medgrinda“ (vadovė Kristina Stankevičienė) koncertavo Aukštaitijos regiono sutartinių festivalyje „Sutarjėla“ Pasvalyje.

Kūrybinės edukacinės dirbtuvės vaikams „Kernavė – nemieganti žemė. Legendos, sakmės, mitinės būtybės“

Rugsėjo 11 d. Kernavės filiale vyko pirmosios projekto „Kernavė – nemieganti žemė. Legendos, sakmės, mitinės būtybės“ (animacinio filmo sukūrimas) kūrybinės edukacinės dirbtuvės vaikams su „Animotuko“ komanda. Vaikai pagal vietines sakmes animavo, garsino ir kūrė filmukus. Nuotraukos Danieliaus Tamašausko.

Rugsėjo 10, 11, 12 ir 13 d. Širvintų kultūros centro tradicinė kapela ,,Noragas“ (vadovė Gintarė Jakštienė) koncertavo tarptautiniame instrumentinio folkloro festivalyje „Griežynė 2020“ Vilniuje, Panevėžio rajone ir Varėnoje