Rekomenduojamas įrašas

Informuojame

Kultūros centre vykstančių renginių metu gali būti filmuojama ar fotografuojama. Dalyvaudami renginyje Jūs sutinkate, kad galite būti nufilmuoti ar nufotografuoti. Jeigu nesutinkate būti filmuojamas ar fotografuojamas – praneškite apie savo nesutikimą filmuojančiam ar fotografuojančiam asmeniui.  

Edukacija gamtoje Vileikiškiuose

„Tautiškos giesmės“ giedojimas Širvintose

„Tautiškos giesmės“ giedojimas ant naujojo pėsčiųjų tilto Širvintose.
Kultūros centro savanorės Rugilės Petuškaitės nuotraukos

Liepos 6 d. šventėme Valstybės dieną. Renginiai ir „Tautiškos giesmės“ giedojimas Širvintų rajone

Fotografijų parodos ir knygos sutiktuvės Kernavėje

Liepos 3 d. kernaviškiai džiaugėsi pasimatymu su įspūdingais žmonėmis – vyko etnofotografo Vytauto Daraškeviciaus fotografijų parodos ir knygos „Saulės ratu. Lietuvių kalendorinių švenčių tradicijos“ sutiktuvės Kernavės archeologinės vietovės muziejaus salėje. Renginyje dalyvavo parodos autorius, Lietuvos etninės kultūros globos tarybos pirmininkė Dalia Urbanavičienė, kultūrologė Nijolė Balčiūnienė, viena iš albumo tekstų autorių Asta Valiukevičienė. Koncertavo Širvintų kultūros centro Kernavės filialo folkloro ansamblis „Medgrinda“ (vadovė Kristina Stankevičienė). Renginį vedė Povilas Velikis.
Paroda Širvintų kultūros centro Kernavės filiale veiks iki rugsėjo 1 d.

Liepos 2 d. Vilniaus rotušėje iškilmingai įteiktas sertifikatas, liudijantis, kad Rasos šventė Kernavėje buvo įrašyta į Lietuvos Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą