Antrasis dailės terapijos užsiėmimas „Langas į save“

Rugsėjo 30 d. vyko Širvintų rajono savivaldybės finansuojamas psichikos sveikatos stiprinimo projekto „Gyvybės menas“ antrasis dailės terapijos užsiėmimas „Langas į save“. Jį vedė dailės terapeutė Alina Azukaitis.

Organizatorius: Širvintų kultūros centras

Projekto vadovė: Širvintų kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Asta Petraitė
Širvintų rajono savivaldybė