Antrasis dailės terapijos užsiėmimas „Langas į save“
Rugsėjo 30 d. vyko Širvintų rajono savivaldybės finansuojamas psichikos sveikatos stiprinimo projekto „Gyvybės menas“ antrasis dailės terapijos užsiėmimas „Langas į save“. Jį vedė dailės terapeutė Alina Azukaitis.
Organizatorius: Širvintų kultūros centras
Projekto vadovė: Širvintų kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Asta Petraitė
Širvintų rajono savivaldybė
