Atvelykio koncertas Čiobiškyje

Balandžio 6 d. Širvintų kultūros centro Čiobiškio filiale vyko tradicinis Atvelykio koncertas „Romantiškas pavasaris“.

Savaitę iki Atvelykio filiale vyko margučių paroda-konkursas „Margučių suneštinės“. Koncerto pradžioje buvo įteikti apdovanojimai trims prizininkams: originaliausią margutį sukūrė Diana Šalkauskienė, tradiciškiausią – Stasė Sapitavičienė ir gražiausių margučių pintinės autoriai – Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos Čiobiškio ikimokyklinio ugdymo skyrius.

Su atgimstančio pavasario švente visus pasveikino Čiobiškio filialo vedėja Vida Dambrauskienė, o filialo vokalinis moterų ansamblis „Lyra“ (vadovė Inga Strakauskienė) sveikino dainomis. Renginyje koncertavo: Jonavos r. Šveicarijos kultūros centro populiarios muzikos vokalinis moterų ansamblis „Kvinta“ (vadovė Dalia Janionė), Biržų kultūros centro Smilgių skyriaus vokalinis kvartetas „Smiltis“ (vadovė Vilita Vasiliauskienė), šeimyninis duetas Gražvydas ir Emilija iš Kauno.
Savo kūrybos eiles skaitė širvintiškis Valdas Radzevičius.

Atlikėjams bei jų vadovams buvo įteiktos Širvintų kultūros centro direktorės Rytės Kružikės padėkos ir Kultūros centro dovanos.

Širvintų krašto garbės pilietė, renginių rėmėja Nijolė Didžiokienė dėkojo visiems už gražų renginį, romantiškas dainas, Valdui Radzevičiui už jo kūrybą, teikė saviveiklininkams gėles.

Susirinkusieji galėjo įsigyti Valdo Radzevičiaus poezijos knygų.

Renginį vedė Vida Dambrauskienė.
Renginį organizavo Širvintų kultūros centro Čiobiškio filialas.
Nuotraukos Inesos Dragūnienės