Kristinos Asinus paroda „Icaro“

„Sklandančios mėlynosios papūgos ir paslaptinga žalia augmenija, kurioje nustoja veikti kompasai. Tamsus tvenkinys, pilnas kvarkiančių medvarlių aidesio ir paslaptingi jaguaro pėdsakai čia pat už upės vagos. Kažkur ten egzistuoja žmogus su ateivio tatuiruote. Du pasauliai susiduria.“

Kristinos Asinus paroda „Icaro“ veiks iki gegužės 3 d.

Nors Kristina Asinus yra jaunosios kartos lietuvių menininkė, šiuo metu gyvenanti ir kurianti Vilniuje, jos širdis slypi neaprėpiamose džiunglėse. Dailininkės paveikslai išsiskiria savo drąsiomis, atvirai išreikštomis spalvomis, stipriu piešiniu ir unikalia tapybos technika. Daugiausiai nagrinėjamos temos: gamta ir jos ryšys su žmogumi, ekologija ir gamtos išsaugojimo filosofija.

Kristina 2018 m. baigė Vilniaus dailės akademiją, įgijusi grafikos bakalauro laipsnį. Menininkė jau surengė ne vieną personalinę parodą, kurios sulaukė daug puikių atsiliepimų, visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimo. Kristina aktyviai dalyvauja grupinėse parodose ir projektuose, yra SinThesis Gang ir LATGA narė. 2020 m. tapo Lietuvos dailininkų sąjungos nare. Daugelis menininkės paveikslų priklauso privačioms kolekcijoms JAV, Šveicarijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Estijoje, Lietuvoje ir kitur.

Nuotraukos Astos Petraitės