LABAS, MUZIKA!

Lapkričio 9 d. vyko finalinis šių metų Klasikinės muzikos ir džiazo sklaidos projekto „Labas, muzika!“ koncertas.

Pati gražiausia pasaulio visų laikų muzika, žymiausių Lietuvos ir pasaulio kompozitorių kūryba bei plati jausmų paletė – meilė ir aistra, tikėjimas ir viltis, gyvenimo džiaugsmas ir skausmas – visa tai tilpo koncertinėje programoje, kurią parengė Styginių kvartetas „Archi Quartett” (Vitalija Makrickienė (smuikas), Ginta Kriščiūnaitė (smuikas), Mantas Makrickas (altas), Mykolas Rutkauskas (violončelė)) ir dainininkė, televizijos projektų dalyvė, miuziklų atlikėja Miglė Pivoriūnaitė.

„Archi Quartett“ jau ne kartą džiugino klausytojus įvairiomis netradicinėmis koncertinėmis programomis, kuriose klasikinis styginių instrumentų skambesys derinamas su šiuolaikine pop, rock, latino stiliaus muzika. Programoje dviejų smuikų, alto bei violončelės ansamblis perteikė tiek žinomų popatlikėjų lyrinį vokalą, tiek čaižų elektrinių roko gitarų skambesį.
POP & ROCK STARS – tai koncertinė programa, kurioje skambėjo populiariausių šių dienų populiariosios, džiazo ir roko muzikos atlikėjų dainos (Michael Jackson, Taylor Swift , Ed Sheeran, Sting, Edith Piaf, THE MUSE, LED ZEPPELIN ir kitų žymių atlikėjų ir grupių kūriniai).

Projekto vadovė – Širvintų kultūros centro kultūrinių renginių koordinatorė Irena Petuškienė.

Projekto renginius finansavo Lietuvos kultūros taryba, Širvintų rajono savivaldybė.

Rėmėjai: Vida ir Vytautas Matuliai.

Informacinis rėmėjas: „Širvintų kraštas“.