Šventė Gelvonuose

Rugpjūčio 5 d. Gelvonuose šurmuliavo šventė ,,Gelvonų vasara”. Dėl lietaus teko keisti šventės vietą. Gelvoniškiai ir miestelio svečiai buvo pakviesti į Širvintų kultūros centro Gelvonų filialą.

Lietus nesugadino nuotaikos net mažiesiems šventės dalyviams. Filialo kieme vaikai gaudė vasaros vėją ir leido didžiuosius muilo burbulus. Į šventę atvyko Širvintų savivaldybės tarybos narai: Dalia Taparauskienė, Julius Jagminas, Kęstutis Jasevičius ir Virginijus Kiecorius.
Visus šventės dalyvius šiltai pasveikino Širvintų seniūnijos seniūnė, atliekanti Gelvonų seniūno funkcijas Rima Jasevičienė.

Populiariomis dainomis žiūrovus linksmino dainininkė ,,Tikroji išdykėlė” (Aušrinė Gerikienė).

Smagioje vakaronėje dalyvavo Širvintų moterų klubo ,,Jums” šokių grupė ,,Laumenė” (vadovė Laima Dorofejevaitė), armonikininkas Antanas Martinėlis ir Gelvonų filialo folkloro ansamblis ,,Savingė” (vadovė Laimutė Bikulčienė).
Renginio pabaigoje tarybos nariai dėkojo už gražią koncertinę programą ir atlikėjams teikė Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės ir Seimo nario Jono Pinskaus dovanėles.

Šventėje netrūko šmaikštaus žodžio, skambios muzikos ir šokių. Šventės dalyviai vaišinosi Gelvonų krašto kulinarinio paveldo produktais: duonos ir medaus gira, varškės sūriais ir įvairiais kepiniais. Šventei vaišes ruošė Giedrė ir Albertas Ragauskai, Birutė ir Vytautas Visackai, Vaidilutė Vilčinskienė ir Violeta Sargelienė.

Pasidžiaugta vasara ir gražia bendryste.

Nuoširdus ačiū šventės rėmėjams: Širvintų vartotojų kooperatyvui ,,Veivera”, Leokadijos Lebedinskienės IĮ, Viktorijai Tamoševičienei, Širvintų savivaldybės tarybos nariams Kęstučiui Jasevičiui ir Virginijui Kiecoriui.

Renginio organizatorius: Širvintų kultūros centro Gelvonų filialas.
Partneris: Gelvonų seniūnija.